11. júna 2016

Recenzia | Jemné čistiace mlieko Skin Blossom


Dnes tu mám pre Vás recenziu na ďalší produkt od krasnakazdyden.cz. V tomto článku sa dozviete niečo o vegánskom organickom čistiacom mlieku Skin Blossom, ktorý je určený na všetky typy pleti vrátane citlivej. 

Je bohaté na živiny, jemne čistí pleť a odstaňuje make-up. V pohode odstráni make-up, dokonca nemá problém ani s odstránením špirály. Vodeodolnú som síce neskúšala, keďže nepoužívam. Ale neodstráni všetko na 100%, preto odporúčam po mlieku dočistiť pleť aj tonikom tiež od Skin Blossom. Táto dvojka mi skvele nahradila micelárnu vodu. Odkedy sa ku mne dostali tieto dva produkty, tak iné produkty na čistenie pleti ani nepoužívam. Tak tiež chválim a pripisujem ďalšie plus hygienickému baleniu s tzv. "airless pump". Viete si presne napumpovať množstvo, ktoré potrebujete. Použitie je jednoduché, vezmete si odličovací tampónik a pleť očistíte od make-upu a iných nečistôt alebo si na prsty napumpujete požadované množstvo a vmasírujete do pokožky. Na záver len zotriete z pleti a hotovo.

Pleť nezanecháva lepkavú ani podráždenú, nepáli a oči tiež neštípu, no odporúča sa po kontakte s očami, prepláchnuť ich vodou.  Jeho vôňa je jemná, prírodná, svieža, plná esenciálnych olejov.  Nie je vtieravá ani dráždivá či nepríjemná.
Tento výrobok bol ocenený Beauty Bible, kde získal najvyššie hodnotenie od žien, má certifikáty Vegan, Soil Association. Obsahuje minerály a vitamíny A, B, C a D, ktoré spolu tvoria zmes prírodných antioxidantov, glycerín, aloe vera s mandľovým olejom, ktoré zmierňujú zápalové procesy. Neobsahuje žiadne parabény, silikony, umelé farbivá či vône, SLS, SLES a ani iné prísady.